Pro kočky / Canagan cat

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


KOČKA / CANAGAN pro kočky - grain free

CANAGAN PRO KOČKY - grain free

Kočky jsou čistí masožravci,proto jejich krmivo musí obsahovat převážně maso, aby byly splněny nároky na optimální výživu i v době domestikace koček. Přesto je v mnoha kočičích krmivech vysoký obsah karbohydrátů jako je kukuřice, obiloviny a jiné cereálie, které nedávají kočkám žádné výživové hodnoty.

Canagan je od těchto krmiv odlišný. Dodává vaší kočce nejvyšší možné výživové hodnoty z přírodních ingrediencí, speciálně vybraných tak,aby poskytovaly dostatečnou výživu, vynikající  chutˇ a vysokou stravitelnost, kopírující obsah jídelníčků jejich předků.

Vaše kočky budou mít při krmení Canaganem mnohem vice energie, lepší zdraví a take ochutnají chutě, které nebudou odmítat.

 

TOP KRMIVO -  hypoalergenní, holistické, bez obilovin, s vysokým podílem  masa z volných chovů, pro psy velmi chutné a jejich zdraví, kondici a vzhledu velmi prospěšné       

Receptura vychází ze studia složení potravy vlků, je nutričně vyvážená pro psy a kočky jako masožravce, anglická kvalita surovin a jejich zpracování, nejen na anglickém trhu velmi oceňovaná

 

  • vyrobeno z kvalitní vykostěné svaloviny - čerstvé, vařené v páře (až 30%) a sušené  svaloviny (až 28%)

  • zcela bez obilovin
  • přílohu tvoří sladké brambory - zdroj velmi stravitelné vlákniny s antioxidačními vlastnostmi a nízkým GI
  • obsahuje ovoce, zeleninu a zdraví prospěšné bylinky
  • kuřecí receptury obsahují 3 složky kloubní výživy v takovém množství, že nahrazují podávání dalších kloubních doplňků
  • všechny suroviny jsou přesně definované a velmi kvalitní-receptury: kuřecí, rybí a zvěřinová (králík,kachna,srnčí)
  • vynikající chutnost a stravitelnost

 

FILOSOFIE CANAGANU

Během let se kočičí  krmení  vzdaluje od toho, co kočky doopravdy potřebují k životu. Součástí krmiv bývají levné pro kočky nevhodné proteiny a karbohydráty ve špatných dávkách.

K návrácení stability a k vytvoření optimálního jídelníčku pro kočky jsme se vrátili v historii a studovali, co kočky k životu doopravdy potřebují. Výsledkem studie je Canagan pro kočky, který velmi důsledně kopíruje jídelníček předků koček se správným poměrem  proteinů, tuků a karbohydrátů. Také obsahuje mnohem vice kvalitního masa než většina běžně dostupných značek.

Canagan znamená: Více masa a rybích proteinů, více přírodních tuků a olejů, bez obilovin, správné množství karbohydrátů, podobnost s jídelníčkem předků, vice přirozené výživy.

PROBLÉMY S OBILOVINAMI V KOČIČÍM KRMIVU

Jako čistí masožravci by kočky  měly být krmeny granulemi  především z nejkvalitnějšího masa, potřebují vysoký obsah masa a tuku, aby dobře prospívaly.  Kočka se vyvinula tak, že uspokojuje své výživové potřeby vysokým obsahem živočišných proteinů.  Strádá, pokud má jíst hodně karbohydrátů a obilovin.

Kočky, ostatně jako všichni masožravci, nejsou biologicky uzpůsobeni k trávení obilovin jako je kukuřice, žito a ječmen. Je to tím, že nemají enzym amylázu v jejich slinách, který pomáhá rozkládat karbohydráty.

Jejich  krátký trávicí  traktem je přizpůsoben na využití masa a tuku, ale nevyužijí obiloviny, které jsou pro ně mnohem hůře stravitelné.

Obiloviny jsme vyloučili z naší  receptury, abychom vytvořili krmení, které je pro kočky mnohem vice  nutričně vyvážené. To znamená, že každá ingredience byla opatrně vybrána pro vaši kočku k její spokojenosti.

 

Co doopravdy dělá z Canaganu vyjímečné  krmivo je kvalita použitých surovin a jejich nutriční vyváženost.